Prioriteiten in verbaliseren

Sept. 2021 – Er wordt geverbaliseerd in de wijk als auto’s half op het trottoir staan. Hoewel dit wettelijk niet is toegestaan, doen mensen dit vaak om niet te veel van de rijbaan in beslag te nemen. Daarnaast wordt er geregeld tegen de richting in gereden langs de Internationale School, zeker in het weekend en ’s avonds, maar hier wordt niet op gehandhaafd. Ook bij de afgesloten Willem van Oranjelaan halen automobilisten de meest bizarre capriolen uit om maar niet te hoeven omrijden. Het tegen het verkeer inrijden en andere overtredingen kunt u melden bij het gemeentelijk KlantenContactCentrum (KCC). Het KCC is telefonisch te bereiken op 14076, per email op contact@breda.nl, of via de website van de gemeente. Ook kunt u gebruik maken van de BuitenBeter-app.). De meldingen komen dan bij de BOA’s en aan de hand van de hoeveelheid meldingen bepalen zij of deze kwestie prioriteit krijgt of niet.