Workshop Lentekoken bij Sven Planken

Na het enorme succes van de pompoenworkshop verleden najaar, biedt Sven Planken nu een workshop Lentekoken aan. Meld u snel aan! Maximaal 10 deelnemers.

De lente is een heerlijk seizoen waar het langer licht is en je weer heerlijk met gezin, familie en vrienden op het terras kunt zitten met een lekker glas wijn. En het seizoen waarin de verse producten weer echt van het seizoen zijn, zoals de asperges en aardbeien. Aan de hand van een vijftal gerechtjes uit Frankrijk en Italië komt de lente op je bord: van amuse tot toetje. Waar dat al kan, werken we met lokale producten uit de buurt.

Datum: woensdag 24 mei 2023, 19:30-22:00 uur.
Locatie: Bij Sven Planken thuis, Ruitersboslaan 66, Breda.
Kosten: €17,50 per persoon, inclusief koffie bij de start en een mooi glas wijn na afloop.

Deelname is definitief na ontvangst van de bijdrage. Graag overmaken naar rekeningnummer NL57ABNA0434219355 t.n.v. Bewonersvereniging Ruiterbos o.v.v. Sven Planken.
Aanmelden tot uiterlijk 17 mei 2023 bij Marijke Tsoutsanis, marijke.tsoutsanis@ziggo.nl